Lintopdrachten overslaan
Verdergaan naar hoofdinhoud
Omhoog
Aanmelden
 • Anne Flokstraschool
  Emmalaan 2
  7204 AS Zutphen
  T 0575 - 51 24 95
  info@anneflokstraschool.nl

  Bezoekadres voortgezet speciaal onderwijs en zorggroepen
  Emmalaan 2
  7204 AS Zutphen

  Bezoekadres speciaal onderwijs
  Paulus Potterstraat 8
  7204 CV Zutphen
  T 0575 - 517266​

  Wij bieden (voortgezet) speciaal onderwijs aan leerlingen met een complexe hulp en/of begeleidingsvraag.

Anne Flokstraschool is nu ook officieel een sportactieve school

 • Afgelopen vrijdag, 28 september, kregen wij het bericht dat het ons is gelukt. Wij als kleine school in de gemeente Zutphen hebben het certificaat van sport actieve school binnen.
Waarom is dit zo bijzonder, naast de gymlessen die worden gegeven door de vakleerkracht, staan wij stil bij een heleboel zaken die belangrijk zijn voor de leerling. Denk aan sportstimulering via Special Heroes, onderwijs in goed bewegen en eten, het laten zien van een gezonde levensstijl en het doen van actieve uitjes zoals sportdagen en kamp. Deze acties hebben er voor gezorgd dat we onze school nu een sport actieve school mogen noemen. Dit is dus een bijzonder certificaat waar we erg trots op zijn!​

Nieuws

:

Help (nieuw venster)